Zarina Concept Mağazası açıldı… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Zarina Concept Mağazası açıldı…

Bu haber 13 Aralık 2021 - 13:50 'de eklendi ve 367 views kez görüntülendi.

Göktaş Mutfak markası olan Zarina Concept mağazası Adana Alia İzzet Begoviç Bulvarı’nda açıldı. Kısa sürede mutfak markasında sektörün lideri olan Göktaş mutfak yeni mağazasının açılış törenini düzenledi.

KATILIM OLDUKÇA YOĞUNDU

Törene Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, ESOB’a bağlı Adana Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Yalçın Avcı ve siyaset dünyasından isimler katıldı.

GÜZEL İŞLER YAPACAĞINIZA İNANIYORUM

Mağazanın açılış kurdelesini keserek hayır getirmesini dileyen Başkan Zeydan Karalar, “ Mağazanız hayırlı olsun. Güzel işler yapacağınıza inanıyorum. Adana’nın ekonomisine katkı sunacağınızı düşünüyorum, ürünlerinizle Adanalılara da farklı bir bakış açısı kazandıracağınız hususunda şüphem yok. Bol kazançlar diliyorum” diye konuştu. Başkan Karalar, daha sonra Zarina Concept Mağazası’nı gezerek tek tek ürünleri inceledi.

SEVDİĞİMİZ KENTTE SEVDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ

Zarina Concept Mağazası Yönetim Kurul Başkanı Akif Göktaş, açılış törenine katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, “Sevdiğim kentte, sevdiğim işi yapmak beni oldukça mutlu ediyor. Bizim en avantajımız işimizi özenle ve titizlikle yapmamız bizleri diğer firmalardan ayıran özelliktir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin en büyük referansıdır. Adanalılara yeni bir oluşum farklı ürünler kazandırmanın gururu yaşıyoruz” dedi.