Hayırsever İş İnsanı Yıldıray Yalçın’dan ‘Şehit Ailelerine Vefa’ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Hayırsever İş İnsanı Yıldıray Yalçın’dan ‘Şehit Ailelerine Vefa’

Bu haber 18 Aralık 2023 - 13:51 'de eklendi ve 298 views kez görüntülendi.

Başkan Emine Kunt: Etkinliklerimizle Şehitlerimize saygı, Şehit Ailelerine vefamızı göstermek asli görevimiz dir

Anlamlı etkinlikte Şehitler Anıldı,  Şehit Aileleri unutulmadı

Adana Şehit Aileleri Malülleri Yardımlaşma Derneği’nce geleneksel olarak gerçekleştirilen “Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği” Hadırlı Restaurant’ta gerçekleştirildi.

Hayırsever İş İnsanı Yıldıray Yalçın’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Adana Şehit Aileleri Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğine, Adana Şehit Aileleri Malülleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Emine Kunt, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Şehit aileleri katıldı.

ŞEHİT AİLELERİ HATIRLANMAK İSTİYOR

Dayanışma ve kaynaşma yemeğine Adana Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Cemal Akın ve MHP Çukurova İlçe Başkanı Umut Kapucugil de katıldı. Etkinlikte konuşan Adana Şehit Aileleri Malülleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Emine Kunt, şehitlerimizin bizlere emanet ettiğini şehit ailelerinin hatırlanmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Vatan için canını feda eden Şehit Ailelerinin en çok morale ihtiyaçları olduğunu ifade eden Kunt, gerçekleştirdikleri etkinliklerde şehitleri andıklarını, şehit ailelerinin de unutulmadığını göstermeye çalıştıklarını kaydetti. Emine Kunt, Dayanışma ve Kaynaşma Yemeğinde işbirliği yaptıkları Yıldıray Yalçın’a da teşekkür etti.

Yalçın: ŞEHİT AİLELERİ BİZLERE EMANET

Anlamlı etkinlikte konuşan Yıldıray Yalçın, Şehit yakınlarını Hadırlı Restaurant’ta ağırlamaktan onur duyduğunu söyledi. Yalçın, “Yurt içinde ve dışında ülkesi ve milleti için canını vermekten çekinmeyen şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Vatanı için canlarını feda etmekten çekinmeyen Mehmetçiklerimizin ailelerine ne yapsak azdır. Şehitlerimizin aileleri bizlere emanettir. Onların ailesi, bizim de ailemizdir. Dün olduğu gibi, yarın da şehit ailelerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

ŞEHİT AİLELERİNİN ÇOCUKLARINA KIŞLIK KIYAFET

Daha sonra Yıldıray Yalçın tarafından sağlanan elbise, ayakkabı ve montu içeren kışlık kıyafetler, Şehit Ailesinin çocuklarına teslim edildi. Adana Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, Yıldıray Yalçın’a katkılarından dolayı Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adına plaket sundu.