Ünlü markaların mağazası Servet Spor Giyime görkemli açılış | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Ünlü markaların mağazası Servet Spor Giyime görkemli açılış

Bu haber 25 Ocak 2024 - 15:53 'de eklendi ve 349 views kez görüntülendi.

Ünlü spor markalarının bir araya geldiği Servet Spor Giyim Mağazası, düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Milli boksör Sezai Demirbaş’ın oğlu Servet Demirbaş işletmeciliğinde hizmet verecek olan ve birçok ünlü markayı bir arada bulabileceğiniz mağaza Sucuzade Mahallesi’ndeki Kent Meydanında bulunan Seyhan Tapu Dairesi altında faaliyete geçti.

İki katlı spor mağazası, yüzlerce farklı spor ürününü tek çatı altında buluşturuyor.

Servet Spor Giyim Mağazası sahibi Servet Demirbaş, her kesime ve her bütçeye uygun marka ürünlerle hizmet verdiklerini belirterek, ‘’Her işletme açılışı istihdama katkı sağlıyor. Biz de ilk mağazamızla hem istihdam sağlıyor, hem de kaliteli ürünleri vatandaşlarımıza sunuyoruz. Çağdaş tasarımlar ve marka ürünlerimizi halka sunuyoruz. Biz bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyor. Tüm Adanalı hemşerilerimiz bekliyoruz’’ dedi.

Servet Spor Giyim Mağazası açılış kurdelesini milli boksör Sezai Demirbaş’ın ağabeyi  mağaza işletmecisi Servet Demirbaş’ında amcası  Hadi Demirbaş kesti ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.