YÜREĞİR'İ KALKINDIRAN HERKESİN YANINDAYIZ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

YÜREĞİR’İ KALKINDIRAN HERKESİN YANINDAYIZ

Bu haber 05 Mart 2020 - 15:41 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ilçede tekstil ve konfeksiyon alanlarında faaliyet gösteren firmaları ve tekstil atölyelerini ziyaret etti. Yüreğir’e katma değer kazandıran, istihdam sağlayan işletmelerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Kocaispir tekstil işçileri ile de sohbet etti.

Ziyaretler hakkında konuşan Başkan Kocaispir, “Bugün ilçemizde faaliyet gösteren birçok işletmemizi ziyaret ettik. Firmalarımızdan ürünler ve üretimde kullanılan teknolojiler hakkında bilgi aldık. Yüreğir’imizden dünyadaki birçok markaya ihracat yapılıyor olması muhteşem. Ayrıca yerel istihdamın önemini ve en önemlisi üreten bir toplum olmanın gerekliliğini bir kez daha görmüş olduk. Yüreğir’imize katma değer kazandıran, istihdam sağlayan, ilçemizi kalkındıran işletmelerimizin her zaman yanındayız.

Ziyaretlerimizde çalışan, alın teri döken emekçi kardeşlerimiz ile de buluştuk, selamlaştık, sohbet ettik. Bizlerden ilgi ve alakalarını eksik etmeyen firmalarımıza, atölye sahibi kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Yoğun çalışma temposundan fırsat buldukça benzer ziyaretlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Tepe, Style, Sam, Fettahlı, Şura, Akkaya, Tuna, Gökyüzü, Kare Men, By Yakamoz, PSM, MHM, ADS ve EMA tekstil atölyeleri ile Ercan Kumaş yöneticileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.