YÜREĞİR BELEDİYESİ MASA TENİSİ TURNUVASI NEFES KESTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

YÜREĞİR BELEDİYESİ MASA TENİSİ TURNUVASI NEFES KESTİ

Bu haber 19 Mart 2021 - 13:11 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

, personeller arasındaki kurum içi iletişim, dostluk bağlarını güçlendirmek ve çalışanları spor yapmaya teşvik etmek amacıyla masa tenisi turnuvası düzenledi.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Masa Tenisi Turnuvası’na belediyenin tüm birimlerinden 8’i kadın, 78’i erkek toplam 86 personel katıldı.

Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi’nde yapılan turnuvanın eleme usulü gerçekleştirilen maçları kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

3 set üzerinden oynanan karşılaşmalarda rakiplerini mağlup etmeyi başaran personeller ikinci tura yükseldi. Eleme usulü gerçekleştirilen ikinci tur karşılaşmalarının ardından ilk dörde kalan personeller finalde mücadele etti.

Nefes kesen final maçları sonrası büyük coşku içerisinde gerçekleştirilen kupa töreninde turnuva birincisi Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ayhan Benlice’ye ödülünü takdim etti.

Turnuva ikincisi Aykut Kurt’un ödülünü ise Başkan Yardımcı Murat Bilal verdi. Turnuva üçüncüsü Başkan Yardımcısı Mehmet Gildir ve turnuva dördüncüsü Seyfettin Büyükkeleş’in ödülleri Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mehmet Ali Sakallı tarafından verildi.

Daha önce farklı turnuvalar düzenlediklerini dile getiren Başkan Kocaispir, “Çalışanlarımıza rahat ve stresten uzak bir ortam sunmak adına tüm imkânları sağlıyoruz. Personeller arası diyaloğu ve takım ruhunu güçlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Oldukça heyecanlı karşılaşmaların yer aldığı masa tenisi turnuvamıza katılan mesai arkadaşlarımı tebrik ediyorum.” dedi.

Karşılaşmalarda heyecan zaman zaman doruğa çıksa da turnuvaya damgasını vuran dostluk oldu.