Yılın Altın Adamları Ödül gecesi | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Yılın Altın Adamları Ödül gecesi

Bu haber 29 Kasım 2021 - 14:41 'de eklendi ve 37 views kez görüntülendi.

Yavuz Medya grubuna bağlı Çukurova Flash haber Gazetesi bu yıl 14.’üncüsünün gerçekleştirildiği 2021 yılının altın adamları ödül gecesi düzenledi. Büyük Sürmeli Oteli’nde gerçekleşen ödül töreni gecesine, STK temsilcileri, Belediye Başkanları, işadamları, bürokratlar, siyaset dünyası ve çok sayıda konuk katıldı.

Gecede sahne alan ses sanatçısı Şahan ve Özlem Düyanlı, Uğur Kayalı’nın sergilediği performansla konuklar eğlencenin coşkusunu yaşadı. Birbirinden güzel şarkıları seslendiren sanatçılar geceye damga vurdu.

Yılın Altın Adamları Ödül Gecesi’nde açılış konuşması yapan, Yavuz Medya gurubu yönetim kurulu başkanı ve Flashhaber imtiyaz sahibi Osman Yavuz, “ Gecemizde bizlere destek veren, katılan tüm konuklarımıza teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum. Gazeteler bildiğiniz gibi kötü günler geçiyor. Tasarruf genelgesiyle birlikte belediyelerin de abone ve ilanlarının kesilmesi bizleri oldukça güç durumda bıraktı. Yerel Basın neredeyse kapanma noktasına geldi, her gün matbaaya gelen zamlar da bizleri işin içinden çıkılmaz duruma getirdi. Yerel Basına herkesin destek vermesi lazım” diye konuştu.

TİVİ01 Genel koordinatör ve Mavi haber Gazetesinin imtiyaz sahibi İzzet Aydemir ise yaptığı konuşmasında Yerel Basının içerinde bulunduğu maddi sıkıntıları dile getirdi.Basına sahip çıkmaları konusunda bürokratlara,İşadamlarına STK’lara çağrıda bulunan Aydemir,Yerel basını olmayanın Genelde de yeri olamayacağını belirtti.

MHP Genel Başkan Baş Danışmanı ve Adana Büyükşehir Belediye eski Başkanı Hüseyin Sözlü ise, Yerel basının önemine değinerek Flash haber gazetesine başarılar diledi.

Flash haber 2021 yılının Altın Adamları Ödül Gecesi’ne Yeni Bizim Adana Gazetesi olarak katılım sağladık. Yavuz Medya gurubu yönetim kurulu başkanı ve Flash haber imtiyaz sahibi Osman Yavuz’a başarılar diliyoruz.