Yaz futbol okullarından Başkan Çetin’e ziyaret… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Yaz futbol okullarından Başkan Çetin’e ziyaret…

Bu haber 12 Mayıs 2022 - 11:00 'de eklendi ve 428 views kez görüntülendi.

Çukurova Belediyesi'nin her yaz gerçekleştirdiğ yaz futbol okulları için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Öümüzdeki hafta kayıtların başlaması, okulların kapanmasının ardından da yaz futbol okullarının açılması öngörülüyor.

Yaz futbol okullarına ev sahipliği yapacak kulüplerin başkan ve yöneticileri Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i makamında ziyaret ederek, hazırlıklarla ilgili son durumla ilgili bilgileri paylaştı. Başkan Soner Çetin'e 7 yıldır yaz futbol okulu açmasından dolayı teşekkür eden kulüp başkan ve yöneticileri, her yaz binlerce öğrenin yararlandığı okullara bu yaz daha fazla ilgi beklendiklerini belirtti.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de yaz futbol okullarında belediye ile işbirliğine açık oldukları için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Her yaz düzenlenen okullarda binlerce çocuğun eğitim aldığını kaydeden Başkan Soner Çetin, “Önümüzdeki hafta yaz futbol okulları için kayıt almaya başlayacağı. Okullar Haziran ayının ikinci haftası sonrası kapanıyor. Bundan sonra okullarımızı açarız” dedi.

Çukurova Belediyesi Yaz Futbol Okulları 7 noktada eğitim verecek. Çukurova Demirspor, Yüzüncüyılspor, Torosspor, Çukurovaspor, Kurttepespor, Toroslar 1922 Spor ve Bayındırlık Yapısporyaz futbol okullarına ev sahibi olacak kulüpler olarak belirlendi.