VALİ ELBAN İMAMOĞLU İLÇESİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

VALİ ELBAN İMAMOĞLU İLÇESİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Bu haber 14 Ekim 2022 - 15:38 'de eklendi ve 195 views kez görüntülendi.

Vatandaşla buluşma programlarını ürdüren Vali Dr. Süleyman Elban, İmamoğlu ilçesini ziyaret ederek Ağıkaraca Mahallesi ile Koyunevi Mahallesi'nde muhtar ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

İmamoğlu Kaymakamı Mehmet Aksu, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ve İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt'un da hazır bulunduğu ziyaretlerde Vali Elban, ilk olarak Ağzıkaraca Mahallesi'ni ziyaret etti.

Burada Ağzıkaracalı vatandaşlarımızla sohbet edip onların hal ve hatırlarını soran Vali Elban, “Programlarımızdan fırsat buldukça ilçelerimizi, mahallerimizi ziyaret edip vatandaşlarımızla tanışmak varsa bizlerden talepleri, beklentileri onları dinlemek istiyoruz. Bugün de güzide ilçemiz İmamoğlu'nun bu güzel mahallesinde sizlerle bir aradayız. Nereye gitsek Çukurova insanımızın sıcak ve samimi ilgisi ve sohbetiyle karşılaşıyoruz. Burada da güzel bir sohbet gerçekleştireceğimize inanıyorum. Allah muhabbetimizi daim kılsın.” dedi.

Vali Elban daha sonra Koyunevi Mahallesi'ni ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgisi eşliğinde gerçekleştirilen ziyarette muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Elban, kendisine iletilen hususları dinledi.

Yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından ziyaretler sona erdi.