SARIÇAM’DA ORTAK KULLANIM ALANLARI GÜZELLEŞİYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

SARIÇAM’DA ORTAK KULLANIM ALANLARI GÜZELLEŞİYOR

Bu haber 10 Mart 2021 - 13:10 'de eklendi ve 7 views kez görüntülendi.

Adana’nın Sarıçam ilçesinde merkez mahallelerde bulunan park, okul, dinlenme alanları ve cami gibi yerlere Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince bank ve kamelyalar yerleştirildi. Eskiyen, yıpranan bordür taşları ve fitness aletleri yenilendi.

Sarıçam Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada daha önce kullanımda olan, eskiyen yıpranan bankların, Sarıçam Belediyesi’nin kendi tesislerinde ürettiği bank ve kamelyalarla yenilendiği belirtildi. Açıklamada ekiplerin merkezindeki mahallelerdeki parklarda bulunan kamelya ve bankların yenileme ve boyama işlemlerinin tamamlandığı aktarıldı.

Açıklamada zamanla yıpranan deforme olan bank, kamelya fitness aletleri Sarıçam Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesinde bakım ve onarımları yapıldıktan sonra ilk günkü gibi yenilenerek montajları yapılıp tekrardan vatandaşların hizmetine sunulduğu belirtildi.

“KENDİ ŞANTİYEMİZDE ÜRETİYOR İLÇENİN DÖRT BİR YANINA DAĞITIYORUZ”

konuyla ilgili yaptığı açıklamada Sarıçam’da parklar, camiler okullar gibi ortak kullanım alanlarında şuana kadar 1000 yeni bank, 500 civarında tamiratı yapılan bank ve 60 adet kamelyanın vatandaşın hizmetine sunulduğu kaydetti.

Sarıçam Belediyesi sınırları içerisinde bulunan merkez mahallelerdeki çalışmaları tamamladıklarını kaydeden Başkan Uludağ; “Üretken belediyecilik anlayışıyla kendi şantiyelerimizde ürettiğimiz, yine bakım ve montajları kendi ekiplerimiz tarafından yapılan bankları, kamelyaları ihtiyaç duyulan parklarımız, camilerimiz ve okullar gibi ortak kullanım alanlarımızda halkımızın hizmetine sunduk. Şuan için merkez mahallelerdeki çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz kırsal mahallelerde bulunan ortak kullanım alanlarındaki çalışmalarına son sürat devam ediyorlar.” diye konuştu.