Sait Doğan: İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Sait Doğan: İl Başkanlığına adaylığım söz konusu değil

Bu haber 21 Ağustos 2021 - 14:31 'de eklendi ve 38 views kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Murat Aravi, Sarıçam İlçe Başkanı İrfan Sayar ve Yüreğir İlçe Başkanı Sait Doğan Genel Başkan Muharrem İnce’yi ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında Memleket Partisi Adana İl Kongresi ve gerçekleşecek olan kurultay hakkında istişareler yapıldı.

SAİT DOĞAN’IN İL BAŞKANLIĞINA ADAY OLACAĞI İDDİA EDİLDİ

Memleket Partisi Adana İl Başkanı Celal Güven’in bu ziyarette olmamasından dolayı Adana’da bir çok kulis haberleri gerçekleşti. Yapılan haberlere göre, Memleket Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Sait Doğan’ın İl Başkanlığına aday olacağı iddia edildi.

Yapılan haberle ilgili olarak biz de Memleket Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Sait Doğan’ı arayarak bilgiler aldık. Başkan Doğan gazetemize şu açıklamalarda bulundu:

BAŞKANIMIZ CELAL GÜVEN İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ

” İl Başkanlığına adaylığımız söz konusu bile değildir, biz mevcut başkanımız Celal Güven Bey’le yola devam edeceğiz. Genel Başkanımızı ziyaretimizde partinin Adana il kongresini ve yaklaşan kurultayı konuştuk. Bizim Celal Başkandan yana bir sıkıntımız yoktur, birlik ve beraberlik içinde partimizi büyütmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. asla öyle bir konu olmadı, konuşulmadı bile, İl Başkanımızla beraberiz, yolumuza devam edeceğiz.”