“Ramazanın ayı umuda, barışa kapı aralasın” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

“Ramazanın ayı umuda, barışa kapı aralasın”

Bu haber 01 Nisan 2022 - 11:57 'de eklendi ve 65 views kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Hülya Erdem, 11 ayın sultanı Ramazan ayının tüm insanlığa huzur, sağlık, dostluk ve barış getirmesini diledi.

2022 yılının Ramazan ayının başlaması nedeniyle açıklama yapan ’ı anne şefkatiyle geleceğe taşıma gayretindeki Başkan Hülya Erdem, Ramazan ayının tüm Ceyhanlılar için huzurlu, sağlıklı ve bereketli geçmesi için belediye olarak tüm hazırlıkları tamamladıklarını vurguladı.

Dünyanın çok zor bir süreçten geçtiği bir dönemde yardımlaşmanın, iyiliğin, dostluğun simgesi Ramazan ayının dünyanın tüm insanları için barışa kapı aralamasını dileyen Başkan Hülya Erdem, “Ramazan ayında en güzel dualarla ibadetler edilecek. Yakınlarımızla, sevdiklerimizle ve ihtiyaç sahibi ailelerle yardımlaşmayı ve paylaşmayı büyütelim. Ramazan ayı rahmet, bereket ve arınma demektir. Kutsal ay Ramazan’ın bereketi Ceyhanımıza, Adanamıza, Türkiyemize ve tüm insanlığa bir yağmur gibi yağsın. Milletimizin gönlünün sevgi ve huzurla dolmasını ümit eder Ramazan Ayının tüm insanlığa kutlu olmasını dilerim. Hoş geldin Ramazan” diye konuştu.