POZANTI BELEDİYESİ’NE HİBE DAMPERLİ KAMYON | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

POZANTI BELEDİYESİ’NE HİBE DAMPERLİ KAMYON

Bu haber 20 Eylül 2021 - 11:01 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanlığı, Başkan Mustafa Çay’ın başarılı çalışmalarından dolayı Pozantı Belediyesi’ne Türkiye Belediyeler Birliği aracılığıyla kamyon hibe etti.

2009 yılında Pozantı’ya Belediye Başkanı seçilen ve bugüne kadar adından çokça söz ettirecek hizmetler yapan Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay’a bir ödül de mensubu bulunduğu siyasi parti lideri Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’dan geldi.

Pozantı’yı Türkiye gündemine taşıyacak hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Mustafa Çay’ı telefonla arayan MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, çalışmaları yakından takip ettiğini ve takdir ettiklerini belirterek, “Türkiye Belediyeler Birliği aracılığıyla istediğiniz bir aracı size hibe edeceğiz” sözünü vermişti. Pozantı’nın ihtiyacı olan, 10 tekerlekli hafriyat kamyonu Malatya’da hazırlanarak Pozantı Belediyesi önünde teslim edildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Direksiyona geçerek ilk marşı kendisi basan Belediye Başkanı Mustafa Çay, kamyonla şehir turu yaptı. Büyük bir sevinç yaşadıklarını ifade eden Başkan Çay, “Bütün gayemiz Pozantılı’nın ve Pozantı’nın Türkiye’nin en refah ilçesi olması içindir. Yapmış olduğumuz çalışmaları başarılı bulan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı sayın Dr. Devlet Bahçeli başta olmak üzere, Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız değerli büyüğüm Sayın Sadir Durmaz Beyefendi’nin ödüllendirmek maksadıyla, Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığımızı yapan ve aynı zamanda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin Hanımefendi’nin himmetiyle bugün itibariyle Pozantı’mıza yeni 10 tekerlekli bir damperli kamyon daha kazandırmış olduk. Yaklaşık 800 bin lira bedeli olan bu araç, yaptığımız başarılı hizmetlerden dolayı bizi ödüllendirerek, Pozantı’mıza hediye edilmiştir. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi’ye, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz Beyefendi’ye ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanımız Sayın Fatma Şahin Hanımefendi’ye bir kez daha Pozantı halkı ve Pozantı Belediyesi adına teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Allah kazasız belasız Pozantı’mıza hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.