PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bu haber 10 Şubat 2022 - 12:10 'de eklendi ve 94 views kez görüntülendi.

Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler gece gündüz demeden çalışarak Ceyhan’ı güzelleştiriyor.

Belediyesi,  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlükleri, Ceyhan genelinde ortaya çıkan çim ve yabani otların temizliği, ağaç budama , kaldırımlarda ve yol kenarlarında bulunan ağaçları da  budayarak görüntü kirliliğini önlüyor. Parke çalışmalarına da devam eden ekipler Ceyhan’ın dört bir tarafında çalışmalarını sürdürüyor.

Çevreye  önem verdiklerini belirten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Park, bahçe, kaldırımlar ve refüjlerde çim biçme ile yabani otların temizliklerini aralıksız sürdürüyoruz. Belirlediğimiz program dahilinde ekiplerimiz tüm mahallelerimizde park ve bahçelerin yanı sıra, vatandaşlarımızın taleplerini değerlendirmeye alarak yabani otların oluştuğu bölgelerde çevre düzenlemesi yapıyorlar. Parke çalışmalarına da devam eden ekiplerimiz , gece gündüz demeden çalışarak Ceyhan’ımızın çehresini güzelleştiriyor, hemşerilerimizin yaşam alanlarını temiz ve bakımlı olması için özen gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.