OSMAN OZAN: İYİ PARTİ MİLLETLE BÜTÜNLEŞECEK | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

OSMAN OZAN: İYİ PARTİ MİLLETLE BÜTÜNLEŞECEK

Bu haber 04 Şubat 2021 - 9:56 'de eklendi ve 137 views kez görüntülendi.

Ceyhan’ın Sevilen ve Sayılan Simalarından Eski Seyhan İlçe Milli eğitim müdürü başarılı bürokratlardan eğitimci Osman Ozan İyi Parti ilçe teşkilatına  üye kaydını yaptırdı. Ozan Yuvamıza gururla geldik. Zaten Ceyhan’ı adım adım gezdiğini, Partiye katılım törenleri yaptıklarını söyledi ve partili olarak bu konuda ciddi bir çalışma yapmak için seferberlik halindeyiz. Vatandaşlarla kucaklaşıyoruz ve vatandaşlarımıza Ceyhan’ın sahipsiz olmadığını ve bu sahipsizliğe çözüm bulacaklarını her şeyin iyi olacağını dile getiriyoruz dedi.

Eski Seyhan İlçe Milli eğitim müdürü başarılı bürokratlardan  eğitimci Osman iyi partiye kayıt oldu, Kayıt töreninde  İYİ Parti ilçe Başkanı Sedat Akkuş, İyi Parti GİK Üyesi Gül Paksoy, Başkan Yardımcısı Bülent Ünlü, Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Topoğlu, Yaşar Yücel ve ilçe Sekreteri Abdurrahman Duran’da hazır bulundu

CEYHANI ADIM, ADIM GEZİYORUZ

Osman Ozanın Parti Rozetini İYİ Parti Gik Üyesi Gül Paksoy takarken, ablası Özgül Ozan’ın da,Parti Rozetini de,İYİ Parti ilçe Başkanı Sedat Akkuş taktı. İmza sonrası  bir açıklama yapan Osman Ozan, ilk etapta ablası Özgül Ozan ile birlikte iyi Partiye kayıtlarını yaptırdıklarını belirterek, Yuvamıza gururla geldik. Zaten Ceyhan’ı adım adım gezerek tüm vatandaşlarla kucaklaşıyoruz ve vatandaşlarımıza sabretmeleri konusunda sohbetler yaparak Ceyhan’ın sahipsiz olmadığını ve bu sahipsizliğe çözüm bulacaklarını her şeyin iyi olacağını dile getiriyoruz dedi.

SEFERBERLİK HALİNDEYİZ

Ozan, “Bundan böyle partili olarak bu konuda ciddi bir çalışma yapmak için seferberlik halindeyiz; çünkü üye olmak demek, aynı zamanda sahada olmak demek. Bu bir bir siyasi parti faaliyetidir. O yüzden bunu çok ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz.ilçe Başkanımız Sayın Sedat Akkuş,İyi Parti GİK Üyesi Sayın Gül Paksoy ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederim.Önümüzdeki günlerde Ailece ve dostlarımızla toplu kayıtlar yapacağız.Şu Pandemi dönemini bir atlatalım.Her şey Çok iyi olacak”dedi.

İYİ PARTİ MİLLETLE BÜTÜNLEŞECEK

İYİ Parti ilçe Başkanı Sedat Akkuş ve İyi Parti GİK Üyesi Gül Paksoy’da Osman Ozanın Demokrat partiden beri yol arkadaşları olduğunu belirterek,”Aramıza yani yuvasına hoş geldi. Partimize hemen hemen her gün yeni kayıtlar yapılıyor. üye Sayımızı Pandemiden dolayı yıl sonunda istediğimiz sayıyı bulacağımızı planlamıştık ancak, bu rakamı yıl ortasında bulacağız. İYİ Partinin nasıl milleti ile bütünleştiğini, hızlı bir şekilde iktidara doğru yol alıp yöneldiğini gördüğümüzde büyük bir mutluluk, büyük bir onur duyuyorum” dediler.