ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN BUTİK OTELE TAM NOT | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN BUTİK OTELE TAM NOT

Bu haber 03 Ocak 2022 - 11:42 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.
Belemedik Butik Otelini gezen Çukurova Üniversitesi Pozantı Meslek Yüksek Okulu (MYO) müdürü ve öğretim görevlileri otel ve personellerine tam not verdiler.
Kısa bir süre önce Çukurova Üniversitesi Pozantı Meslek Yüksekokulu’na Müdür olarak atanan Doçent Doktor Filiz Çalışkan Keçe, beraberindeki iki öğretim görevlisi ile Belediye Başkanı Mustafa Çay’a, makamında nezaket ziyaretinde bulundular.
Makamda yapılan kısa bir sohbetin ardından Başkan Çay, yapılan proje ve çalışmaları göstermek üzere Müdür Keçe ve öğretim görevlilerini Pozantı Belediyesi tarafından işletilen Belemedik Butik Otel ve Bungalov Evlere götürdü.
UYGULAMALI STAJ TEKLİFİ
MYO Müdürü Filiz Çalışkan Keçe ve öğretim görevlilerine Butik Oteli gezdiren Başkan Çay, Pozantı Meslek Yüksek Okulu bünyesindeki Turizm ve Otelcilik Bölümünü tercih eden öğrencilere uygulamalı staj imkanı sunabileceklerini dile getirdi. MYO Müdürü Keçe ise bu düşüncesinden dolayı Başkan Mustafa Çay’a teşekkür ederek, işbirliğine açık olduklarını ifade ederek ortak bir işbirliği protokolü yapma hususunda görüş birliği sağladılar.