“İYİ Parti iktidara yürüyor” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

“İYİ Parti iktidara yürüyor”

Bu haber 29 Mart 2021 - 10:31 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Merkezi ’ya büyük bir çıkartma gerçekleştirdi. İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Koray Aydın’ın da bulunduğu ve 2500 tane üye katılımının Atatürk ASKİ Spor Salonunda (Çukurova) gerçekleştirildiği program yoğun bir katılımla gerçekleşti.

İYİ PARTİ GENEL MERKEZ ADANA’YA ÇIKARTMA GERÇEKLEŞTİRDİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın başkanlığındaki heyet;  Ankara Mv. Teşkilat Başk. Yard. Halil İbrahim Oral, GİK üyesi Teşkilat Başk.Yard.Mehmet Arslan,GİK Üyesi, Teşkilat Başk.Yard. Mümin İnan, , Isparta Mv. Aylin Cesur, Aksaray Mv. Ayhan Erel, Mv. Behiç Çelik, GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz, GİK Üyesi Ümmü Gülsüm Paksoy, GİK Üyesi Süleyman Sırrı Özdolap, GİK Üyesi Şükriye Sevin Çağlayan, Mahalli İdarelerden Sorumlu Bşk. Yrd. Şule Gök Tüdeş, Kurucular Kurulu Üyesi Birol Büyüköztürk, Kurucular Kurulu Üyesi Sıtkı Polat, Kurucular Kurulu Üyesi Nihal Ağca, Kurucular Kurulu Üyesi Sinem Uludamar etkinliğe katılan isimler arasındaydı.

İYİ PARTİ İKTİDAR OLACAK

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, parti olarak iktidar hazırlığı yaptıklarını belirterek, “İYİ Parti iktidar olacak ve Türkiye’yi hep birlikte biz yöneteceğiz.” dedi. Aydın, Adana ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda, partisine üye olanlara rozetlerinin takılacağı programda yaptığı konuşmada, İYİ Parti’nin en istekli ve heyecanlı tabana sahip olduğunu söyledi.

İYİ PARTİ KURULMUŞ ÇELİK BİR YAY GİBİDİR

İYİ Parti’nin hızlı büyüyen, fikir üreten ve siyasete karşı oyun kurma kabiliyeti olan bir teşkilat olduğunu belirten Aydın, şöyle konuştu: “Şunu hiçbiriniz aklınızdan çıkarmayın: İYİ Parti, kurulmuş çelik bir yay gibidir ve Türkiye’nin bu manada en istekli, en heyecanlı, en coşkulu tabanına ve teşkilatına sahiptir.

HEYECAN KAZANACAK

Heyecan kazanacak, coşku kazanacak, istek kazanacak, ülkeye karşı duyulan sorumluluk kazanacak. Bütün teşkilatlarımızla teyakkuz halindeyiz. Gittiğimiz, gezdiğimiz bütün il ve ilçelerdeki heyecanı, vatandaşın bize bakışını görüyoruz.

UZATILAN EL, MİLLETİMİZ TARAFINDAN TUTULMUŞTUR

Uzatılan el, milletimiz tarafından tutulmuştur. Yapılacak ilk seçimde de bu bütünleşme sandığa yansıyacak ve Cenabı Allah bize bunu yaşatacak, hep birlikte göreceğiz. İYİ Parti iktidar olacak ve Türkiye’yi hep birlikte biz yöneteceğiz.” Aydın, konuşmaların ardından partisinin yeni üyelerine rozet taktı. Daha sonra Aydın, İYİ Parti İlçe Başkanlığı binasının ve özel bir diş kliniğinin açılışını yaptı.