İÇME SUYU SORUNLARI TARİHE KARIŞIYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

İÇME SUYU SORUNLARI TARİHE KARIŞIYOR

Bu haber 05 Mart 2021 - 15:25 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

Adana ’ın talimatıyla vatandaş odaklı daha yaşanabilir bir Adana için atağa geçen ASKİ, kırsal mahallelerin altyapı hizmetlerinde sınır tanımıyor.

Sorunsuz altyapıinşa etmek için gece gündüz demeden çalışıp projeler üreterek hayati önem arz eden ve can suyu niteliğinde olan yatırımlar ASKİ ile hayat bulurken, kırsalda yaşayan vatandaşların sorunlarına da anında çözüm buluyor.

ASKİ, kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedefliyor.

Vatandaş odaklı memnuniyetin sürekliliğini hedefleyen ASKİ, her durumda ve koşulda kimse mağdur olmasın diye canla başla çalışarak altyapı sorunlarını tarihe gömüyor.

Aladağ İlçemizin kırsal mahallelerinde yaşayan,uzun yıllardır zor şartlarda yağmur çamur demeden buz gibi havalarda bile ihtiyaçlarını gidermek için ilkel yollarla su taşıdıklarını anlatan bölge halkı‘’çeşmelerindenilk defa akan içme suyunu gördükçe keyiflerinin yerine geldiğini, mutlu olduklarınıve hayatlarının çok kolaylaştığını dile getirdiler.

Mahalle sakinleri ‘’Yapılan hizmetlerden dolayıbaşta olmak üzeretüm ASKİ Genel Müdürlüğü personeline teşekkürü bir borç biliriz’’ dedi.