HER ŞEY MİSAFİRLERİN RAHAT EDEBİLMESİ İÇİN | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

HER ŞEY MİSAFİRLERİN RAHAT EDEBİLMESİ İÇİN

Bu haber 13 Mayıs 2022 - 15:00 'de eklendi ve 43 views kez görüntülendi.

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, içerisinde işletmeye sunduğu Butik Otel’de, misafirlerini rahat ettirebilmek için elinden gelenin en iyisini sunmaya gayret gösteriyor.

13 odalı butik otel çevresinin peyzajını bizzat kendisi yaparak doğa içerisindeki güzelliğe güzellik katmak isteyen Başkan Çay, şimdi de misafirlerin huzuru ve rahatı için otel yanında bulunan bahçe alanına üzeri kapalı oturma alanları yaptırdı.

İnternetten beğendiği herhangi bir ahşap görseli atölye ekibine gösteren Başkan Çay, mümkünse yapılmasını istiyor. Belediye atölyesindeki hünerli personeller ise birbirinden güzel yapılarla Başkan Çay’ın isteği üzerine halkın karşısına çıkıyor. Böylelikle Atölye ekibi ne kadar güzel iş yaparsa Başkan Çay’dan da bir o kadar övgü ve takdir alıyor.

Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren Başkan Çay, “ Atölye Ekiplerimiz hünerli elleriyle her yere değer koymaya devam ediyorlar. Belemedik Butik Otelimizin bahçesine misafirlerimizin doğayı yaşayabilmeleri ve huzurlu bir ortamda sohbet edebilmeleri için çok özel kamelya ve oturma sahası oluşturuyoruz. Farklı olmak, farkındalık yaratmakla mümkün oluyor. Tercih sebebi olmak, tercihe neden olacak işlere imzayla mümkün oluyor.” Dedi.