ERDEM'DEN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE HEDİYE | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

ERDEM’DEN DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Bu haber 04 Eylül 2020 - 17:11 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi (CEGEM)’den ücretsiz eğitim alarak Ceyhan 1’incisi olan ve dereceye giren  öğrenciler Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdemi ziyaret etti. Başkan Erdem Ceyhan’ın gururu olan başarılı öğrencilere hediye takdim etti.

(YKS) Yükseköğretim Kurumları Sınavı’ndan Ceyhan 1’incisi seçilen Mehmet Ali Kaçiş ve önemli dereceler elde eden Baki Kün, Selinay Öcal, Ayşe Arslanbaş ve Medine Ortakaya, Ceyhan Belediyesi imkanları ile  ücretsiz eğitim almalarını sağlayan belediye başkanı Hülya Erdem’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hülya Erdem; “Onlar bizim çocuklarımız bizim geleceğimiz Ceyhan’ın gururları olmuşlardır. Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’mizden faydalanarak başarı elde etmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Onların bu azmi bir sonraki yıl eğitim alacak öğrencilere örnek olmuştur. Başarılarının devamını diliyor, Öğrencilerimizi yetiştiren başarılı eğitmenlerimizle Ceyhan’ın geleceğine katkı sunmaktan onur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Hülya Erdem, derece alan öğrencilere çeşitli hediyeler vererek Üniversite yolcusu öğrencileri mutlu etti.