Dardağan: Bayram, birleştirici gücümüz | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Dardağan: Bayram, birleştirici gücümüz

Bu haber 19 Temmuz 2021 - 15:33 'de eklendi ve 49 views kez görüntülendi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan mesajında; hoşgürü vurgusu yaparak, dostlukların güçleneceği bir bayram diledi. Bayramda tüm kırgınlıkların unutulmasını temenni eden Başkan Dardağan mesajında, “
Aile, akraba, dost ve arkadaşlarımızla salgın nedeniyle  uzaktan selamlaşma ve bayramlaşmanın olduğu son bayram olmasını, ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve bereket getirmesini dilerim.”dedi.
“BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE HAREKET ETMELİ”
Sevgi, saygı, kardeşlik ve hoşgörünün birleştirici gücü olan bayramların  en güzel günler olduğunu söyleyen Başkan Dardağan, ” Yaşadığımız bu zorlu süreçte birlik ve beraberlik içinde hareket etmeli barış, kardeşlik duygularını daha da güçlendirerek bu bağları korumalı bayramları birbirimizi kucaklamak için fırsat olarak görmeliyiz. Tüm bu duygu, düşünceler ile Türkiye’mizin ve Seyhanlı vatandaşlarımızın mutlu, huzurlu ve barış içinde bir bayram geçirmesini diliyor, yaşayacağımız bu bayram coşkusunun aydınlık günlerimizin müjdecisi olmasını canı gönülden temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Ek alanı