CHP Seyhan Gençliği gönüllü çalışmaya hazır | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP Seyhan Gençliği gönüllü çalışmaya hazır

Bu haber 19 Mart 2020 - 12:43 'de eklendi ve 25 views kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe gençlik Kolu Başkanı Hasan Hüseyin Solmaz’ Corona Virüs için gönüllü çalışmaya hazırız’

Corona Virüs için basın açıklamasında bulunan CHP Seyhan İlçe Gençlik Kolu Başkanı Hasan Hüseyin Solmaz  “Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemik ilan edilen Yeni Corona Virüs salgını alınan tüm önlemlere ve son derece özverili çalışmalarına rağmen ülkemizde de görüldü. Bu kapsamda pek çok ticari ve sosyal faaliyetler askıya alındı yahut ertelendi.

Düşman corona olunca savaşması kolay, fakat ne yazık ki bazı zihinlere ahlaksızlık ve fırsatçılık virüsü bulaşmış durumda. Halkımızın gerçek düşmanları bunlardır. Virüse karşı önlem anlamına gelebilecek bütün ürünlere fahiş zamlar yapmanın, bunları stoklayıp karaborsacılık peşinde koşmanın yurttaşlık bilinciyle uzaktan yakından alakası yoktur. Bu köhne zihniyet ile başa çıkmak uğruna iktidardan Seçim zamanında sebze meyve simsarlarına karşı uygulanan tanzim satış politikasını yeniden ele almalarını, milletin sağlığı adına kolonya, dezenfektan, temizlik malzemeleri, probiyotikler için de uygulanmasını talep ediyoruz. Böyle hassas bir dönemi vicdansız fırsatçıların bayramı haline getirmeyin. Şehrin belirli merkezlerine açılacak satış noktaları ile bu ahlaksızlığın önünde durabilirsiniz. CHP Seyhan İlçe gençliği olarak, gönüllü hizmet etmeye hazırız.