CEYHAN BELEDİYESİ ERZAK KOLİSİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CEYHAN BELEDİYESİ ERZAK KOLİSİ DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR

Bu haber 12 Mayıs 2020 - 12:25 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem Zabıta ekipleri ile birlikte Ceyhan’ın Altı Ocak ve İnönü Mahallelerinde ihtiyaç sahibi aileleri tek tek ziyaret ederek erzak kolisi dağıtmaya devam ediyor.

Korona virüs salgını nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle ihtiyaç sahibi aile sayısı giderek artıyor. Ceyhan Belediyesi de belediye imkanları dahilinde ihtiyaç sahiplerinin yoğun olarak yaşadığı mahalleler başta olmak üzere ilçe genelinde ayni ihtiyaç yardımı yapmaya devam ediyor.

 Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem özellikle gelir seviyesi düşük mahallelerde evleri ziyaret ederek yardımları kendi elleriyle vatandaşlara ulaştırıyor.

2 Ayda 10.000 Erzak Kolisi Dağıtıldı

Göreve geldiği günden bu yana belediye ekiplerinin çalışmalarına bizzat iştirak eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; ” Korona virüs salgını riski ve sokağa çıkma yasakları nedeni ile maalesef ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın sayısında artış oldu. İş yerleri kapandığı için gelirleri kesilen vatandaşlarımıza destek olmak için belediyemizin imkanları dahilinde elimizden geleni yapıyoruz. Korona virüs salgının ülkemizde görüldüğü 11 Mart tarihinden bu yana 30.000 erzak kolisi talebi aldık. Dezavantajlı mahallelerimizi öncelikli olmak kaydı ile bu güne kadar 10.000 erzak kolisi dağıttık. Şimdi de Altı Ocak ve İnönü mahallelerimize dağıtım yapıyoruz.  Daha önce de erzak kolisi yardımlarımızı ilçemizin birçok mahallesinde vatandaşlarımıza ulaştırmıştık. Her şartta ve her koşulda vatandaşımıza destek olmaya devam edeceğiz ” ifadelerini kullandı.