BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

BÜYÜKŞEHİR ZABITASINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bu haber 29 Eylül 2021 - 11:48 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.
Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Ercan Kandemir ve zabıta personeli, Kızılay’a kan bağışında bulunarak, hem bu konuda önderlik ettiler hem de hiç tanımadıkları insanlara can olmanın mutluluğunu yaşadılar.
Yüreğir Kızılay Başkanı Asım Gül ve Kadın Kollarının eşlik ettiği kan bağışı etkinliğinde, Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Zabıta Daire Başkanı Ercan Kandemir’e plaket vererek, kutladı.
Saygılı, toplumsal dayanışmanın her zamankinden önemli olduğu şu günlerde, ihtiyaç sahipleri için gereken kan stoklarını her zaman dolu tutma çabasında olduklarını, bu nedenle hem kendi sağlıklarına katkı sunmak hem de başkalarının hayatlarına can olmak isteyen tüm yardımseverleri en yakın kan bağış noktasına beklediklerini söyledi.
Ramazan Saygılı, insan hayatı için büyük önem taşıyan ve kaynağı sadece insan olan kana oluşabilecek ihtiyaca karşı her zaman hazırlıklı olduklarını belirterek, “Bu çabalarımızda değerli yardımsever halkımızı yanımızda bulmak bize güç veriyor.  Buradan bir kez daha kan vererek iyilik kervanına katılan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.