Boyvadaoğlu ilçe ziyaretlerine devam ediyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Boyvadaoğlu ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Bu haber 25 Şubat 2021 - 15:14 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Adana Kurmaylarıyla birlikte, İlçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Boyvadaoğlu 2 gün süren gezi programında, İl Sekreteri, Mehmet Hüseyin Başağalar, Mali İşler Başkanı Güray Menzi ve İl Teşkilat Başkanı Duran Hakan Şaşmaz  ile Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ve Kozan ilçelerini dolaştı.

Boyvadaoğlu ve yönetimini, Tufanbeyli  İlçe Başkanı Kara Kalalı, Saimbeyli İlçe başkanı Hüdaverdi Akçal, Feke İlçe Başkanı Burhan Sezgin, Kozan İlçe başkanı Veysel Sırkıntı, İlçe yönetim kurul üyeleri ve partililer karşıladı.

İlçe yönetimlerinin hazır bulunduğu ziyaretlerde , İl Başkanı Boyvadaoğlu Yönetici ve partililere hitap ederek, “Tufanbeyli İlçe Başkanlığında  İmamoğlu Belediye Meclis üyesi   Veli Gök’ün katkılarıyla onlarca üye  kaydı yapılmış  toplam 100’e yakın  yeni üyemiz, İYİ  parti saflarına katılmıştır” dedi.

Tüm üyelerin birlik ve beraberlik içinde İyi Partinin iktidar mücadelesine odaklanmaları gerektiğini vurgulayan Boyvadaoğlu, İlçe Başkanlarının ve yönetimlerinin yaptıkları çalışmalarının yerinde  incelediği toplantı sonrasının ardından, partililerin görüşlerini dinleyip, sorularını cevapladı.

Toplantılar sonrası değerlendirmede bulunan, Başkan Boyvadaoğlu şunları kaydetti:

“Halkın sorunlarını dinlemek için yine yollardayız. 1. Gün ziyaretimizi Tufanbeyli  ve Saimbeyli  İlçe Başkanlıklarımızı  ziyaret ederek noktaladık. Geceyi Tufanbeyli’de geçirerek gün sonu değerlendirmesini İl Sekreterimiz Mehmet Hüseyin Başağalar, Mali İşler Başkanımız Güray Menzi ve İl Teşkilat Başkanımız Duran Hakan Şaşmaz ile birlikte, yaptık. Konuşmalarımızda  yaptığımız  ziyaretlerde, Ana konuların başında gelen İl Başkanlığımız ve İlçe Başkanlıklarımızın kurumsal kimlik kazanması yolunda atılması gereken adımlar ve izlenmesi gereken yolları konuştuk.

2. gün sabahı Feke ve Kozan ilçe ziyaretlerini gerçekleştirdik. Bundan sonraki günlerde ilçe ziyaretlerimiz artarak devam edecek. Tüm İyi parti teşkilatlarının sürekli halkın içinde olması gerekmektedir. Sayın Genel başkanımız Meral Akşener yaptığı konuşmalarında her an seçim olacakmış gibi çalışılması gerektiğini ifade ederken, Adana’mıza ayrı bir önem verdiğini söylemektedir. Genel başkanımızın bu güvenini boşa çıkarmamak adına tüm ilçe teşkilatlarımıza görev düşmektedir. Ziyaret için gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızla yaptığımız konuşmalarda aynı sorunlarla karşılaşıyoruz. İnsanlarımız borç batağında, çiftçilerimiz emeğinin karşılığını alamıyor, esnaflar kepenk kapatıyor, emekliler geçinemiyor.

2 Günlük İlçe Ziyaretlerimizin sonunda bizlere yoğun ilgi ve teveccüh gösteren Tufanbeyli,  Saimbeyli , Feke ve Kozan halkı ülkeyi yönetme süresinin artık İyi Partiye geldiğini söylemektedir.

Yaptıkları çalışmalarından ve misafirperverliklerinden dolayı ziyaret ettiğimiz Tüm ilçe başkanlarıma ve ilçe Teşkilatlarına teşekkür ediyorum.”