Boyvadaoğlu: Halk İyi Parti’yi istiyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Boyvadaoğlu: Halk İyi Parti’yi istiyor

Bu haber 01 Şubat 2021 - 12:34 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve beraberindekiler, Aksaray’ın Yenikent beldesinde, partilerine katılan üyelerle görüşerek İYİ parti rozeti taktı.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, şu anda Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi olduklarını belirterek, “Vatandaşın kredi açtığı, kadrolarına güvendiği ve Türkiye’yi teslim etmeye hazırlandığı bir İYİ Parti var” dedi.

Koray Aydın’la birlikte  Aksarayda ki üye katılım etkinliklerine  katılan ve  Türkiye’nin tüm şehirlerinde halkın İYİ Parti’yi istediğini söyleyen, Başkan Boyvadaoğlu;

“Aksaray İl Başkanımız  Özhan Türemiş’in davetiyle Aksaray’a giderek yapılan etkinliğe katıldık. Genel Başkanımız Meral Akşener’ in telefonla bağlanarak konuk olduğu ve Teşkilatlardan Sorumlu Başkanımız Koray Aydın Başkanlığında gerçekleşen, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanlarımızın katıldığı Miting havasında gerçekleşen üye katılım etkinliğimizde İYİ ailemize katılan tüm vatandaşlarımıza hoşgeldiniz diyor, bizleri bu etkinliğe davet eden Aksaray İl Başkanımız  Özhan Türemiş ve emeği geçen tüm teşkilatına teşekkür ediyorum” dedi.