BAŞKAN ULUDAĞ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Bu haber 07 Temmuz 2022 - 12:50 'de eklendi ve 129 views kez görüntülendi.

Başkanı Bilal Uludağ, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Uludağ mesajında “Dostluğu ve sevgiyi beraber paylaştığımız, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramının ülkemiz ve milletimize barış, huzur ve esenlikler getirmesini dilerim.” ifadelerine yer verdi.

“ BU BAYRAM BİRLİĞİMİZİN HARCINA VESİLE OLSUN”

Başkan Uludağ mesajında şu ifadeleri dile getirdi “ Bayramlar kavuşmaktır. Bayramlar, her bayram yeniden yakınlaşmak, vuslata ermektir. Yine bu bayramda maddi ve manevi zenginliklerimizin paylaşarak çoğalacağı, aşımızı, ekmeğimizi, bölüşeceğimiz, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı olsun. İnanıyorum ki besmeleyle kesilen her kurbanın, sıkılan her elin, uzatılan her ikramın, gülücükler saçan her yüzün, birliğimizin harcı, dirliğimizin haysiyeti olsun.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, bayramın ülkemiz milletiz ve tüm insanlığa barış huzur ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum.”