BAŞKAN ULUDAĞ’DAN KADIN ÇALIŞANLARINA JEST | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

BAŞKAN ULUDAĞ’DAN KADIN ÇALIŞANLARINA JEST

Bu haber 10 Mart 2022 - 12:14 'de eklendi ve 70 views kez görüntülendi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile belediye çalışanı kadın personeliyle bir araya geldi. Programda, kadın çalışanları ile tek tek ilgilenip sohbet eden Başkan Uludağ, kadınların sadece bir gün değil, her gün hatırlanması ve değerlerinin bilinmesi gerektiğini belirtti.

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile belediye çalışanı kadın personeliyle bir araya geldi. Başkanlık makamında düzenlenen programda, kadın çalışanları ile tek tek ilgilenip sohbet eden Başkan Uludağ, bir araya geldiği kadın personellerine çiçek ve çeşitli hediye takdiminde bulundu. Kadın çalışanlar ise bu anlamlı günde kendilerini unutmayan Başkan Bilal Uludağ’a teşekkür ettiler.

“Kadın elinin değdiği her yerde bir nezaket ve zarafet var’’ diyen Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ “Yaşamın her alanında bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri fedakârlık ve hoşgörüyle bütün güzelliklere layık olan kadınlarımız her zaman baş tacımız olmuştur.” diye konuştu.

“KADINLAR TOPLUMUN HER ALANINDA VAR OLMALIDIRLAR”

Tüm çalışanlarının en güzel övgüyü hak ettiğini belirten Başkan Uludağ, “Kadınlarımız toplumun her alanında var olmalıdır. Onların varlığı bizlere ayrı bir güç ve güven vermektedir. Kadınlarımızla yan yana, omuz omuza ilçemizi güzelleştirmek için çalışıyoruz.  Bir kez daha başta çalışanlarımız olmak üzere Sarıçam ilçemizin güzelleşmesine katkı sunan tüm kadın çalışanlarımıza teşekkür ediyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”  diye konuştu.