BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN ‘KESİNTİSİZ ELEKTRİK’ MESAİSİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN ‘KESİNTİSİZ ELEKTRİK’ MESAİSİ

Bu haber 07 Haziran 2022 - 17:17 'de eklendi ve 104 views kez görüntülendi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Enerjisa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Direktörü Mehmet Kayacı’yı ziyaret ederek kurumlar arası işbirliği çerçevesinde yapılan ve devam eden çalışmaları değerlendirdi.

Elektrik, doğalgaz, su, kanalizasyon, internet gibi alt yapı çalışmalarını yürüten kamu ve özel sektör kurumlarıyla işbirliğine büyük önem veren Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, bu kapsamda Enerjisa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Direktörü Mehmet Kayacı’yı ziyaret etti.

Oldukça verimli geçen görüşmede Yüreğir’de elektrik sorununun ortadan kaldırılması, kesintisiz elektrik hizmeti, sağlıklaştırma çalışması yapılan sokaklarda elektrik hatlarının yer altına alınması ve Sarıçam Deresi’nin aydınlatma çalışmalarının tamamlanması konuları detaylıca ele alındı.

Enerjisa’ya destekleri ve işbirliği için teşekkür eden Başkan Kocaispir, “Sağlıklaştıma çalışmalarımızın devam ettiği Yavuzlar-Akıncılar Mahallesi Eski Sinema Sokağı, 19 Mayıs Mahallesi 1062 Sokak ve Yamaçlı 565 (Sabahattin Eşberk) Sokak’ta elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmalarının hızlandırılması, Başak Mahallesi 989 ve 999 sokaklarda yenileme çalışmaları ile Sarıçam Deresi’nin aydınlatma çalışmalarının tamamlanması konusunu detaylıca görüştük. Oldukça verimli bir ziyaret oldu. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yüreğir’de kesintisiz enerji sağlamak adına gerekli çalışmaları özveriyle yürüttüklerini ifade eden Kayacı ise, önümüzdeki dönemde mevcut çalışmaların yanı sıra yatırım odaklı gelişmelerin artarak devam edeceğini belirterek Başkan Kocaispir’e ziyareti için teşekkür etti.