BAŞKAN KOCAİSPİR'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN KOCAİSPİR’DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

Bu haber 06 Nisan 2020 - 12:09 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kocaispir mesajında duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade etti:

“Berat Kandili, sınırsız af ve merhamet sahibi olan Yüce Allah’a sığınarak günahlardan arındığımız, ilahi lütuf ve bereketlere eriştiğimiz müstesna zaman dilimlerinden birisidir.

Berat’ın özünde günahlardan arınma, Yüce Allah’ın rahmetine ulaşma ve bağışlanma vardır. İşte bu manevi atmosferde idrak edeceğimiz on bir ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan Berat kandilinde, gönül huzuru ile kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum.

7 Nisan Salı günü idrak edeceğimiz bu mübarek gecenin ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına şifa olmasını umuyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

Başta Yüreğirli hemşehrilerim ve tüm İslam aleminin Berat Kandilini kutluyor, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”