Başkan Karalar, muhtarlarla buluşmaya devam ediyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Başkan Karalar, muhtarlarla buluşmaya devam ediyor

Bu haber 19 Şubat 2021 - 16:16 'de eklendi ve 3 views kez görüntülendi.

, ilçelere daha sağlıklı hizmet ulaştırmak adına muhtarlarla bir araya gelerek, onların taleplerini dinledi.

Karaisalı ilçesinin ve Küçükdikili Mahallesinin muhtarlar,  vatandaşlarıyla bir araya gelen Başkan Karalar muhtarların ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Talepler doğrultusunda çalışmalar yapacaklarını kaydeden Başkan Karalar, yaptıklarını ve yapacaklarını anlattı.

Tüm eksiklikleri gidermek için gerekenleri yapacaklarını söyleyen Başkan Zeydan Karalar, zor koşullara ve pandemiye rağmen hizmet sayısı ve kalitesini artırmayı sürdürdüklerini ifade etti.

 

Karalar, “Halkımıza bir söz vermişsek yaparız. Bugün olmazsa yarın yaparız. 30 yıldır, 40 yıldır çözülmemiş sorunları bir anda çözmemiz bekleniyor ama elbette kolay değil. Halkımızın bütün sorunlarını çözmek için çalışmak benim için kutsal bir iş. Benim kalbim halkım için ve onlarla birlikte atıyor. Tüm sorunları çözmek için yeterli para olduğunu varsaysak bile, bu kadar sorunun kısa sürede çözümü uygulanabilir değil. Zamana ihtiyaç var. Biz oy için değil, halkımızın eksiklerini gidermek için çalışıyoruz. Ne mutlu bana ki, Allah bana sizlere hizmet etme şansı verdi. İşimizi hızlı ve doğru yapmak için farklı bir anlayışıyla yönetilen bir belediye oluşturduk” dedi.