BAŞKAN ERDEM, KANLI HUKUK BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN ERDEM, KANLI HUKUK BÜROSU AÇILIŞINA KATILDI

Bu haber 26 Ekim 2020 - 16:40 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.

, Burhaniye mahallesinde hizmete giren genç Avukat Ezgi Kanlı Hukuk ve Danışmanlık  bürosunun açılış törenine katıldı.

Avukat Ezgi Kanlı Hukuk ve Danışmanlık  bürosunun açılış törenine Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel İlçi, CHP İlçe Başkanı Fikret Cirit, CHP Yumurtalık  İlçe Başkanı Erdinç Altıok, Adana Barosu yönetim kurulu üyesi Semih Gökayaz, Ceyhan Oda Başkanları  ve çok sayıda davetliler katıldı. Başkan Erdem Av. Ezgi Kanlıyı tebrik ederek Atatürk portresi hediye etti.

Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Adalet mülkün temelidir’

 Konuyla ilgili açıklama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; Bugün Ceyhan’da bir Hukuk Bürosunun hizmete girmesi dolayısıyla bir araya gelerek onların mutluluğunu paylaşıyoruz. Bizlerin genç ve enerji dolu nesillere ihtiyacımız var. İnsanlar her meslekte başarılı olabilir ama sevdiği meslekte daha çok başarılı olur. Ezgi kızımızın başarılı olacağından hiç şüphem yok. Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Adalet mülkün temelidir’ Adaletin olmadığı yerde huzur ve barış olmaz. Genç arkadaşımıza doğruluktan, dürüstlükten ayrılmamasını temenni ediyorum. Açmış olduğu hukuk bürosunun avukatımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmasının ardından davetlilerle birlikte Avukatlık bürosunun açılış kurdelesini kesen  Başkan Hülya Erdem daha sonra davetlilerle selamlaşıp sohbet etti.