Başkan Çay Zabıta Haftasını Kutladı | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Başkan Çay Zabıta Haftasını Kutladı

Bu haber 07 Eylül 2022 - 12:18 'de eklendi ve 213 views kez görüntülendi.

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, Zabıta Teşkilatı'nın 196. yılı dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü personelini makamında kabul ederek Zabıta Haftasını kutladı.

Makamında Zabıta Müdürü Yaşar Süllü ve personelini kabul eden Başkan Çay, Zabıta Müdürüne bir buket çiçek takdim ederek günün anısına pasta kestiler.

 

Ziyarette konuşan Başkan Mustafa Çay,  “Geçmişte 'nın Zabıta Müdürü olarak görev yapmış bir belediye başkanı olarak, çalışma arkadaşlarımın çok meşakkatli ve zor bir iş yaptıklarını çok net biliyorum. Gerek yıkım, gerekse de denetimlerdeki bütün zor işleri kendileri üstleniyorlar. Zabıta ekiplerimizin yoğun çalışmalarla halkımıın huzuru ve refahı için üzerine düşen görevi başarıyla yerine getirdiklerini düşünüyorum. Zira çalışma arkadaşlarım yaptıkları uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlamaktadır.  Bu duygu ve düşüncelerle her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan zabıta teşkilatımızın bu güzel günlerini ve haftalarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.