Akay’dan “Özel Sporcular”a özel ilgi | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Akay’dan “Özel Sporcular”a özel ilgi

Bu haber 18 Mart 2022 - 12:09 'de eklendi ve 88 views kez görüntülendi.

Sorumluluk sahasında bulunan ve farklı branşlarda faaliyet gösteren Amatör Spor Kulüplerine maddi ve manevi destek veren Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay özel sporcuları da unutmuyor. Başkan Akay bünyesinde özel sporcuların bulunduğu Adana Şehir Spor Kulübünü, tesislerinde ziyaret ederek özel çocuklara moral verdi.

Amatör Spor kulüpleri yönetici ve sporcularını Seyhan Belediyesi Spor Müdürlüğünün organizesiyle ağırlayarak moral aşılayan Başkan Akay, Özel sporcuların bulunduğu Adana Şehir Spor Kulübünü tesislerinde ziyaret etti. Kulüp kurucu Başkanı Furkan Ünsal, Kulüp Başkanı Ebru DinibütünYöneticiler Selen Karasu ve İlayda Ünsal tarafından karşılanan Başkan Akif Kemal Akay, özel çocuklarla yakından ilgilendi.

ÇOCUKLARLA YEMEK YEDİ, SOHBET ETTİ

Özel çocuklara yemek ikram eden Başkan Akay özel sporcularla sohbet etti, sorularına yanıt verdi. Adana Şehir Spor Kulüp Başkanı Ebru Dinibütünise ziyaretten dolayı Başkan Akay’a teşekkür etti. Seyhan Belediyesinin her zaman yanlarında olduğunu kaydeden Ebru Dinibütün “Başkanımız Akif Kemal Akay’ın, malzeme desteğinin yanında her zaman manevi desteğini gördük. Kendisine ilgisi ve desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

“ÖZEL ÇOCUKLARI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da özel sporcuları her zaman önemsediklerini belirtti ve maddi ve manevi her zaman destekçileri olmaya devam edeceklerini söyledi. Ziyaret anı fotoğrafı çekimiyle sona erdi.