Adanalı taksiciden korona virüs önlemi | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Adanalı taksiciden korona virüs önlemi

Bu haber 28 Nisan 2020 - 16:05 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

Adana’nın Merkez Seyhan ilçesinde bir taksici, korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında müşterilerine maske, dezenfektan ile kolonya hizmeti sunuyor..

Adana’da 5 Ocak Stadyumu ile Adnan Menderes Spor Salonu karşı köşesinde 30 yıldır taksici olarak hizmet veren Esat Özer’i adeta tanımayan yok.

Yıllardır yaptığı sıradışı hizmetler ile meslektaşlarına örnek olan ünlü taksici bu kez de koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında yaptığı uygulamalar ile büyük beğeni topluyor..

LAKABI EFSANE 01 ESAT

Sosyal mesafe uygulayarak müşterilerini kesinlikle ön koltuğa oturtmayan Adanalı taksici müşterilerini koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında müşterilerine maske, dezenfektan ile kolonya ikram ederek memnuniyeti ön planda tutuyor.

Adana’da faaliyet gösteren taksiciler içinde sıra dışılığıyla dikkatleri çeken taksici Esat Özer (53), “Yıllardır bulunduğum bu köşe ile özdeşleştim. Beni tercih eden tüm dost ve müşterilerime layık olmaya gayret ediyorum. En kısa zamanda dünyada ve ülkemizde koronavirüs (Kovid-19) salgınının sona ermesini diliyorum “diye konuştu.

Taksici olarak her zaman yaptığı yenilikler ile beğeni toplayarak takdir edilen Taksici 01 Esat olarak ün yapan Esat Özer 30 yıldır siyaset, sanat, spor ve medya dünyasının önde gelen isimlerine hizmet veriyor.