Adana Müteahhitler Birliği’nden Başkan Çetin’e ziyaret | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Adana Müteahhitler Birliği’nden Başkan Çetin’e ziyaret

Bu haber 28 Haziran 2021 - 14:04 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Gülcan ve Gülsen Akyazıcı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyarette bulundular.

‘TÜM GAYRETİMİZ SEKTÖRÜN BAŞARISI İÇİN’

Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Gülcan ve Gülsen Akyazıcı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyarette bulunarak sektör ile alakalı gelişmeler ve sorunları görüştüler.

’MÜTEAHHİTLER EKONOMİNİN LOKOMOTİFİ KONUMUNDALAR’

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin Müteahhitler Birliğinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ettiği açıklamasında; “Müteahhitlerimiz Adana ve Ülke ekonomisi için önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle İnşaat sektörü ekonominin lokomotifi durumundadır. Bu bilinç içerisinde bu sektörün tıkanmaması gerekiyor. Bu anlamda Çukurova Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Bundan sonrada görüş alışverişlerimiz artarak devam edecektir” dedi.

‘ÇALIŞMALARIMIZ GAYRETLERİMİZ SEKTÖRÜN BAŞARISI İÇİN’

Adana Müteahhitler Birliği Başkan Haydar Çakıroğlu; “Müteahhitler Birliği olarak çalışmalarımız sektörün başarısı içindir. Bu anlamda tüm gayretlerimizi İnşaat sektörünün gelişmesi ve sorunları çözme noktasında gayret içinde yürütmeye çalışıyoruz. Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin’i ziyaretimizde bu yönde atılmış bir adımdır. Sektör temsilcilerimiz olan Müteahhitlerimizin Çukurova ilçesinde karşılaştıkları sorunları istişare ettik. Başkanımızın yaklaşımlarıyla önemli ilerlemeler sağlayacağımızı ümit ediyorum. Başkanımız Soner Çetin’ e yaklaşımlarında dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.