Başkan Kocaispir'den örnek davranış | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Başkan Kocaispir’den örnek davranış

Bu haber 30 Mart 2020 - 12:02 'de eklendi ve 11 views kez görüntülendi.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, dünya olarak yaşadığımız bu zor süreçte, koronavirüs sebebi ile ciddi anlamda sıkıntı çeken ihtiyaç sahipleri için Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na maaşını bağışlayarak destek olacağını duyurdu.
Başkan Kocaispir yapmış olduğu paylaşımda şunları kaydetti:
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
“Tüm dünyayı çepeçevre saran salgın hastalık maalesef ülkemizi de etkisi altına almış durumda. Devlet ve millet olarak bu sıkıntılı süreci atlatabilmek için olağanüstü bir çaba içerisindeyiz. Biz de belediye olarak teyakkuz halinde milletimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Allah yardımcımız olsun. Bu süreçte insanüstü bir gayretle çaba gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve belediyemiz personeline şükran ve minnetlerimi arz ediyorum.
Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün el birliği ile bu zorlukları aşma günüdür. Gün millet olma ve kardeşlik bilincini tazeleme günüdür. Ben de bu sıkıntılı süreçlerde naçizane taşın altına elimi daha fazla koymak ve ihtiyaç sahibi kardeşlerimin sıkıntılarını bir nebze olsun hafifletebilmek adına bir maaşımı Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bağışlıyorum. Allah yardımcımız olsun.”