“Yüreğir’de devrim yapalım” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

“Yüreğir’de devrim yapalım”

Bu haber 16 Kasım 2020 - 15:04 'de eklendi ve 745 views kez görüntülendi.

,  Yüreğir’de bir Restaurantta üyelerle birlikte katılımın yoğun olduğu yemekli bir program yaptı. Karşılıklı istişare yapmak adına üyeleri bir araya getiren Çerçioğlu, “Yüreğir’de devrim yapalım, projelerimizi hayata geçirerek Türkiye’ye örnek olalım, hep birlikte çalışarak bunu başaralım” dedi.

Yemekte konuşma yapan ve üyelere seslenen Çerçioğlu, hata yapmamak adına hep birlikte çalışma çağrısı yaptı. Yüreğir Emekliler Derneği’nde yaşanan çirkinlikleri yok etmek ve güzellikler getirmek adına yola çıktığının altını çizen Çerçioğlu, “ Bu seçimi alırsak gerçekleştireceğimiz projelerle Türkiye’ye örnek olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Çerçioğlu, yapmış olduğu konuşmada şu sözlere yer verdi:

“Seçim bir şekilde kazanılır, önemli olan isminiz güzel hizmetlerle anılmasıdır. Yaptığınız hizmetlerle her zaman daha ileriye gidebilirsek işte o zaman gerçek seçimi kazanmış oluruz. Çalışmalarımıza nereden başlayalım, hata yapmayalım, birlikte el ele vererek güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.

Birçok Sivil Toplum Örgütünde çalıştım, hem kırsalda hem de kentte yaşayan dezavantajlı grupların sorunlarını çok iyi biliyorum. Yüreğir’de devrim yaparak projelerimizi hayata geçireceğiz, bunu hep birlikte başaracağız. Kadın Platformunda da görev alıyorum ve bu platformun çalışmalarını da bu derneğin içine katacağım. Yüreğir ve Sarıçam çok yalnız bırakıldı. Kadınların her zaman yanında olacağız. Biz kadınlarla her yeri nasıl güzelleştireceğiz, diye çalışmalar yapacağız.

Maalesef bu dernekte yapılan yolsuzluk ayyuka çıkmış durumda, biz burayı temizleyeceğiz. Biz buradan belediye başkan adaylarını, meclis üyelerini belirleyeceğiz, hepimiz bir arada buna karar vereceğiz. Bu dernekte her siyasi partiden arkadaşlarımız var, biz hep beraber güçlüyüz.

Aramızda sevgili dostumuz Diş Hekimi Bülent Alper var, kendisi şimdiden bizlere destek verdi. Adana’da iki diş polikliniği var, Yüreğir’de de açmaya hazırlanıyor. Derneğimizin üyelerine burada indirim yapacak, biliyorsunuz ki diş yaptırmak gerçekten çok ciddi rakamlara ulaşıyor. Biz göreve geldiğimizde bu olayı da çözeceğiz.”

Daha sonra tüm üyelerin kendilerini tanıtması ve destek vermesiyle program sona erdi.

 

ÖZEL HABER- PINAR AYTEKİN