ÖZDEN & EREN çifti yeni hayatlarına merhaba dedi. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

ÖZDEN & EREN çifti yeni hayatlarına merhaba dedi.

Siyaset ve iş dünyasını buluşturan muhteşem düğün…

Bu haber 12 Temmuz 2023 - 14:54 'de eklendi ve 216 views kez görüntülendi.

Siyaset ve iş dünyasını buluşturan muhteşem düğün…

ÖZDEN & EREN çifti yeni hayatlarına merhaba dedi.

Çukurova Belediyesi CHP Meclis Üyesi, Adana Taşımacılık Firması Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Benli ve eşi Hatice Benli biricik kızı Özden’i gönlünü kaptırdığı Cavidan ve Yusuf Taşcı’nın oğlu Eren ile evlendirdi.

YOĞUN BİR KATILIM OLDU

Bellamarin Weddıng’de gerçekleştirilen, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar başta olmak üzere, siyaset ve iş dünyasını buluşturan düğün törenine yoğun bir katılım oldu.

MİSAFİRLERLE TEK TEK İLGİLENDİLER

Kır düğünü olarak tasarlanıp hazırlanan törene gelin ve damat müzik eşliğinde girdi. İlk danslarını yaptıktan sonra misafirlerle tek tek ilgilenen genç çiftin mutluluktan gözlerinin içi parlıyordu. Davetlileri kapıda karşılayan Özden&Eren çiftinin ailesi tüm konuklarla ayrı ayrı ilgilenerek, oturacakları yerlere kadar eşlik etti.

NİKAHLARINI BAŞKAN ÇETİN KIYDI

Muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine giren çiftin nikahlarını Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıydı. Genç çifttin nikah şahitleri; CHP Adana milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Orhan Sümer, CHP Adana Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan, CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, Çukurova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Abeydullah Kolcu oldu.

“HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMELERİNİ DİLİYORUM”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin çiftin nikahlarını kıydıktan sonra yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “ Bu yola tertemiz bir gelecekle başlayan genç çiftimizi öncelikle tebrik ediyor ve mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini temenni ediyorum. Bizim için en önemlisi parti ayırt etmeksizin huzur içinde mutlulukla geçirecekleri yıllar ve ilerde Atatürk’ün izinde, vatana ve millette hayırlı evlatlar yetiştirmeleridir. “

Nikah şahitleri de tek tek genç çifte mutluluklar diledi.

“İYİ Kİ DOSTLARIM VAR”

Bu anlamlı gecenin keyfini çıkaran ve pistten inmeyerek misafirleri coşturan genç çift geç saatlere kadar hem eğlendi, hem eğlendirdi. Gelinin babası Çukurova Belediyesi CHP Meclis Üyesi Cahit Benli, gecenin sonunda herkese ayrı ayrı teşekkür ederek, bu özel günlerinde yanlarında olan tüm dostların iyi ki var olduklarını, söyledi.