Yeni Bizim Adana Gazetesi 8 yaşında | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Sağlık Sistemini Değiştireceğiz

Sağlık, Yerel Haberler

Yeni Bizim Adana Gazetesi 8 yaşında

Bu haber 04 Nisan 2022 - 17:39 'de eklendi ve 245 views kez görüntülendi.

1 Nisan 2015 tarihinde şaka değil gerçek adlı manşetle yayın hayatına başlayan Yeni Bizim Adana Gazetesi dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı.

Yeni Bizim Adana Gazetesi imtiyaz sahibi Salih Güleç ve Genel Yayın Yönetmeni Pınar Aytekin’i yalnız bırakmayan Memleket Partisi Yüreğir İlçe Başkanı Sait Doğan, Memleket Partisi Yüreğir İlçe Sekreteri Sıdıka Uçuk, Söz Gazetesi imtiyaz sahibi Reha Ören,  gazeteci Murat Yıldız, Ebru Sagay hep birlikte pasta kestiler. Adana Büyükşehir Belediyesi basın danışmanı Utku Sağılır da Yeni Bizim Adana’nın doğum günü kutlamak için geldi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir bugünü unutmayarak çiçek gönderdi.

Yeni Bizim Adana Gazetesi olarak bu mutlu günde kendilerini  yalnız bırakmayan, arayan soran herkese teşekkür eden Salih Güleç, “Nice mutlu ve başarılı bir yayın hayatında hep birlikte olmak dileği ve umudunu taşıyoruz. İlkeli, tarafsız ve doğru haberin adresi olmaya her zaman devam edeceğiz” dedi.