Umut Bekler’den muhteşem Gala… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Umut Bekler’den muhteşem Gala…

Bu haber 18 Nisan 2022 - 14:31 'de eklendi ve 202 views kez görüntülendi.

Adanalı yaşam Koçu, senarist, oyuncu ve yönetmen Umut Bekler Kültür merkezinde düzenlenen Kutsal Topraklar Filminin gerçekleşen galasında izleyicilerle buluştu. Gala gösteriminin sponsorluğunu ise Bora Baharat, Ömer Altunsay paylaştı.

DESTEKLERİNiZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Program öncesi konuşma yapan yönetmen Umut Bekler, sinema ve tiyatroya olan aşkını da anlattı. Bekler,  “Yüreği güzel tüm insanlara ve beni yalnız bırakmayan tüm dostlarımı teşekkür ediyorum. Hiç bir zaman çalışmaktan yılmayacak ve her seferinde birbirinden daha özel ve daha farklı projelerle karşınıza geleceğiz. Destekleriniz için teşekkür ederim” diye konuştu.

EMEĞİ GEÇENLERE PLAKET DAĞILIMI YAPILDI

Katılımın oldukça yoğun olduğu gala gösteriminde Adanalı yerel sanatçılar izleyicilere tam bir türkü ziyafeti yaşattı. Adanalı sanatçı Uğur Kaya çekilen klip eşliğinde iki eserini canlı seslendirirken, Adana lezzetlerinin de tanıtımı yapıldı. Etkinlik sonrası Kutsal Topraklar filmi izleyicilerle buluştu. Filmde emeği geçenlere plaket dağılımı yapıldıktan sonra fotoğraf çekimi yapılarak etkinlik son buldu.