30. ULUSLARARASI ADANAALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ’NİN AFİŞİ YAYINLANDIFARKLI BAKIŞLAR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

30. ULUSLARARASI ADANAALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ’NİN AFİŞİ YAYINLANDIFARKLI BAKIŞLAR

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 – 24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin afişi yayınlandı.

Bu haber 02 Eylül 2023 - 12:57 'de eklendi ve 118 views kez görüntülendi.
  1. ULUSLARARASI ADANA ALTIN KOZA FİLM FESTİVALİ'NİN AFİŞİ YAYINLANDI

FARKLI BAKIŞLAR, FARKLI KADRAJLAR

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 – Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 30. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nin afiş yayınlandı.

Afiş,  bir yandan yönetmenlerin değişen bakış açılarını, bir yandan da izleyicinin çeşitliliğini sembolize ederken; insan gözü ve objektif arasında köprü kurarak, sizleri dünyayı yepyeni bir biçimde algılamaya davet ediyor. Yapay zeka kullanılarak üretilen afiş, grafik tasarımcı Emre Koç imzası taşıyor.

  1. yılına ulaşmanın heyecanıyla seyirciyle buluşacak olan Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde bu yıl da, Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Belgesel Film Yarışması, Uluslararası Kısa Film Yarışması, Ulusal Öğrenci Kısa Film Yarışması ve Adana Kısa Film Yarışması bölümleri yer alacak.

Festival kapsamında ayrıca; dünya sinemasından seçkiler, özel gösterim bölümleri, belgesel gösterimleri, söyleşiler, atölye çalışmaları, sinema sempozyumu ve sergiler de yer alacak.