Umut Bekler’den muhteşem Gala gösterimi… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Umut Bekler’den muhteşem Gala gösterimi…

Bu haber 23 Ağustos 2021 - 11:05 'de eklendi ve 78 views kez görüntülendi.

Yaşam Koçu, yönetmen, senarist, oyuncu Adana’nın tanınmış isimlerinden Umut Bekler’in, 1 Yönetmen, 6 Film, 1 Belgesel Gala gösterimi gerçekleştirildi. Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen Gala’da yoğun katılım vardı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Güçlü bir oyuncu kadrosuyla çalışan Umut Bekler, oyunculara da plaket takdim etti. Bekler, Yeni Bizim Adana Gazetesi yazı işleri müdürü Pınar Sagay Aytekin’e de kendisine gösterdiği desteklerden dolayı plaket vererek gazete de çalışan tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür etti.

YOĞUN ALKIŞ ALDI

Birbirinden farklı projelere imza atan Umut Bekler, filmlerin gösteriminde izleyicilerden yoğun alkış aldı. Gala gösterimi gerçekleştirilen filmlerin gerçek hayattan kesintiler olması dikkat çekti. Salonda seyredilen filmlerde de duygusal anların yaşanarak, hem düşündüren hem ders alıcı nitelikteydi. ‘Baban giderse’ adlı filmde çoğu insanın hayatından kesintiler vardı.

GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEĞİZ

Hiçbir olayın kendilerini yıldırmadıklarını ifade eden Bekler, “Sinemaya ve tiyatroya tutkunluğumuz çok farklı, bu bir aşktır. Buradan yüreği güzel tüm insanlara ve bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Ne olursa olsun sinema ve tiyatro aşkımız sürecek ve her seferinde daha farklı projelerle güçlü bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

 

Biz de Yeni Bizim Adana Gazetesi olarak sevgili Umut Bekler’e başarılarının devamını diliyoruz…