Ümit Türkmen muhteşem bir törenle dünya evine girdi… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Ümit Türkmen muhteşem bir törenle dünya evine girdi…

Bu haber 06 Eylül 2021 - 14:02 'de eklendi ve 386 views kez görüntülendi.

Kimya Mühendisleri Odası (KMO) Güney Şube Başkanı Ümit Türkmen gönlünü kaptırdığı Saim Gürışık ile dünya evine girdi… Marina Moda Wedding düğün salonunda gerçekleşen düğün ve nikah töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti. Çiftin nihakını Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay kıydı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana milletvekili Müzeyyen Şevkin, TMMOB’a bağlı birçok oda başkanı ve yönetimi, çiftin akrabaları ve yakın arkadaşlarının katılımıyla gerçekleşen düğün töreni siyaset ve iş dünyasını birleştirdi.

TAM BİR GÖRSEL ŞOV YAŞANDI

Düğün kır düğünü olarak gerçekleşti ve yeşilliklerin arasından el ele giren çift davetliler tarafından yoğun alkışla karşılandı. Güzelliğiyle gözleri kamaştıran gelin Ümit Türkmen kendilerine ayrılan koltuklara gidene kadar herkese selam vererek takdir kazandı. Düğünde ilk danslarını gerçekleştiren çift tam bir görsel şov yaşattı.

BAŞKAN AKAY NİKAH CÜZDANINI DAMADA VERDİ

Çiftin ilk dansından sonra nikah merasimine geçildi. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay çiftin nihaklarını kıydıktan sonra, evlilik cüzdanını damada verdi. Başkan Akay, “ Ben ilk defa evlilik cüzdanını damada veriyorum, çünkü Ümit daha karı koca ilan ediyorum demeden, evet deyip oynamaya başladı. İlk defa damat gelinden daha coşkulu evet, dedi, o yüzden nikah cüzdanını damat hak etti” dedi. Herkesin kahkalara boğulduğu o anda ise damadın nikah cüzdanını havaya kaldırarak, sallaması dikkatlerden kaçmadı.

HAVAİ FİŞEKLER PATLATILDI

Düğün davul, zurna ve görsel şovlar eşliğinde devam ederken, havai fişeklerin patlaması da düğüne ayrı bir güzellik getirdi. Mutlulukları gözlerinden okunan çift gecenin ilerleyin saatlerine kadar davetliler beraber pistten inmedi. Bu muhteşem düğün merasimin ardından çekilen fotoğraf kareleri unutulmaz anlara da şahit oldu…

 

MUTLULUKLAR DİLİYORUZ

Biz de Yeni Bizim Adana Gazetesi olarak sevgili Ümit Türkmen ve Saim Gürışık çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

 

 

ÖZEL HABER- YENİ BİZİM ADANA GAZETESİ