Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı Vali DEmirtaş Başkanlığında Gerçekleştirildi. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Toplantısı Vali DEmirtaş Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Bu haber 16 Kasım 2018 - 15:36 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

Adana’nın Karataş İlçesi’ne bağlı Bebeli Mahallesi’nde kurulması planlanan ve ilk aşamada yaklaşık iki bin kişiye istihdam sağlaması beklenen “Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Valilik Makamında gerçekleştirilen ve Vali Yardımcısı Murat Süzen, İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammet Ali Tekin, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe ile ilgili kurum ve kuruluşların  temsilcilerinin katıldığı toplantıda, belirlenen alandaki nazım imar planları ile parselasyon çalışmaları masaya yatırıldı.

 

Toplantı sonunda katılımcılara gerçekleştirdikleri çalışmalardan ve emeklerinden dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, Adana’nın zengin tarımsal potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek yolundaki çalışmaları önemsediklerini ve bu yöndeki çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini ifade etti.

 

Vali Demirtaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı, “Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi”nin en kısa sürede faaliyete geçmesi için yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunulmasıyla son buldu.