SEYHAN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

SEYHAN İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Bu haber 23 Nisan 2019 - 16:08 'de eklendi ve 33 views kez görüntülendi.

CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Hasan Duringa, yıllardır CHP’nin birçok kademesinde bulunduğunu ve örgütten geldiğini belirtti.

Duringa, “ Bir dönem yönetim kurulu üyesi ve İlçe Başkan yardımcılığı görevinde bulunduğum İlçe örgütümle Belediye Meclis Üyeliğim süresince de uyum içerisinde çalışacağım. Her türlü karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, Seyhan için elimizden geleni yapacağız” dedi.

SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Gazetemize açıklamalarda bulunan CHP Seyhan Belediye Meclis Üyesi Hasan Duringa, Seyhan ve Seyhanlı için tüm gücüyle çalışacağını vurgulayarak, “ Önümüzde uzun bir süreç var, bu süreçte Seyhan ve Seyhanlı için tüm arkadaşlarımızla beraber uyum içinde çalışacağımızı söyleyebilirim. Başkanımız Akif Akay’la birlikte yeniden Seyhan’da hep beraber tarih yazacağız. Seyhanlının tüm dertlerini ve sorunlarını çözmek için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

ÇOK BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRECEĞİZ

Kapısının herkese açık olduğunu ifade eden Duringa, “Tüm halk kesimleri ve demokratik kitle örgütlerinin temsilcileri ile çevre, spor, kültür, sanat temsilcileri ile sürekli bir arada olacağım. Ben bir emekçi olarak her zaman emekçinin yanında olacağım, kapım ve yüreğim her zaman herkese açıktır. Seyhan ve Seyhanlı için yapmamız gereken neyse o şekilde çalışacağız. Hep beraber uyum içinde çalışarak başarılı bir dönem geçireceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

ÖZEL HABER- NURİ OLGUN