Rektör Prof. Dr. Tuncel Öğretim Elemanlarıyla Toplantılarına Devam Ediyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Rektör Prof. Dr. Tuncel Öğretim Elemanlarıyla Toplantılarına Devam Ediyor

Bu haber 05 Nisan 2022 - 11:23 'de eklendi ve 87 views kez görüntülendi.

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Spor Bilimleri Fakültesi, Kozan İşletme Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ile

Devlet Konservatuvarı öğretim elemanlarıyla bir toplantı yaptı.

 Mithat Özsan Amfisi’nde gerçekleşen toplantıya Rektör Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hayri Levent Yılmaz, Prof. Dr. İlter Ünlükaplan, Prof. Dr. Süha Berberoğlu, Genel Sekreter Dr. Mehmet Cingöz ile akademik ve idari personel katıldı.

 Rektör Yardımcı Prof. Dr. Süha Berberoğlu akademisyenlere Çukurova Üniversitesinin İhtisaslaşma ve Misyon Farklılaşması Projesi kapsamında yürütülecek süreç ile ilgili bilgi aktardı.

Kalite koordinatörü Prof. Dr. Neslihan Boyan ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Öğr. Gör. Cemal Azim Örneksoy sunum gerçekleştirdi.

Kalite, denetim ve izleme konularında akademisyenlere bilgi verilirken karşılıklı görüş alışveriş şeklinde geçen toplantıda Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, göreve geldikleri günden itibaren olduğu gibi bundan sonra da akademisyenlerin araştırma-geliştirme projeleri ve yayın kalitesinin artırılması konusunda yönetim olarak destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Toplantı soru-cevap kısmıyla sona erdi.