Rektör Prof. Dr. Tuncel İletişim Fakültesini Ziyaret Etti | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Rektör Prof. Dr. Tuncel İletişim Fakültesini Ziyaret Etti

Bu haber 28 Şubat 2022 - 10:03 'de eklendi ve 106 views kez görüntülendi.

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, İletişim Fakültesi öğretim elemanlarıyla bir toplantı yaptı.

 İletişim Fakültesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlter Ünlükaplan, Prof. Dr. Süha Berberoğlu, Dekan Prof. Dr. Nüket Elpeze Ergeç ile öğretim elemanları katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Berberoğlu akademisyenlere Çukurova Üniversitesinin İhtisaslaşma ve Misyon Farklılaşması Projesi kapsamında yürütülecek süreç ile ilgili bilgi katardı.

Kalite, denetim ve izleme konularında akademisyenlere bilgi verilirken karşılıklı görüş alışveriş şeklinde geçen toplantıda Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel, Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesinin, eğitim ve bilime yaptığı katkılarla her geçen yıl eğitim-öğretim, araştırma konuları ve bilimsel çalışmalarda çıtayı biraz daha üste taşıdığına dikkati çekti.

Prof. Dr. Tuncel, göreve geldikleri günden itibaren olduğu gibi bundan sonra da akademisyenlerin araştırma-geliştirme projeleri ve yayınlarının kalitesinin artırılması konusunda yönetim olarak destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Toplantı soru-cevap kısmıyla sona erdi.