PATİPET ADANA PET OTEL PET KUAFÖRLÜK HİZMETİNE BAŞLADI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

PATİPET ADANA PET OTEL PET KUAFÖRLÜK HİZMETİNE BAŞLADI

Bu haber 15 Nisan 2021 - 15:05 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Patipet Pet Otel Pet Kuaförlük hizmetine de başlayarak Adana’da evcil hayvanların bakımı konusunda fark yaratmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana evcil hayvan sahiplerinin güvenle bırakabileceği tek yer olan Patipet Adana Pet Otel sahibi Günseli , 18 yıllık evcil hayvan tecrübelerinin olduğunu ve ruhsatlı evcil hayvan oteli işletmenin gururunu yaşadığını dile getirdi.

SESSİZ DOSTLARIMIZIN SESİ OLDUK

Hayatlarınızın bir parçası olan sevgili dostlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz Patipet Adana Pet Otel’de kuaförlük hizmetlerinin de başladığının altını çizen Günseli Kozan, “Pettaxi hayvan bakımı ve köpek eğitimi konusunda ki hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Sessiz dostlarımızın sesi olmak için çalışmalarımız ve hizmetlerimiz devam ediyor” diye konuştu.

Patipet Adana Pet Otel hakkında bilgiler aldığımız Günseli Kozan gazetemize açıklamalarda bulunarak şu ifadeler yer verdi:

DOSTLARIMIZIN EĞİTİMLERİ VE BAKIMLARINI ÜSTLENİYORUZ

“Gerek evcil hayvanla seyahatin zor olması, gerekse de pek çok turizm tesisinin evcil hayvan kabul etmemesi, evcil hayvan sahiplerini, tatile ya da iş gezisine çıkarken evcil hayvanlarını bırakacak bir yer bulmaya yöneltiyor. Evcil hayvan otelleri bu aşamada devreye giriyor. Aynı zamanda dostlarımızın eğitimlerini ve bakımlarını da üstleniyoruz.

DOSTLARIMIZ KENDİLERİNİ EVİNDE HİSSEDİYOR

Özellikle tatil sezonunun gelmesi ile birlikte evcil hayvan sahiplerinin talepleri doğrultusunda artan pet oteller içerisinde birçok hizmet bulunuyor. Hayvanların kendilerini evlerinde gibi hissetmesi ve hayvan sahiplerinin gözlerinin arkada kalmaması için pet otellerde kreşten özel araç transferine, tırnak bakımından banyoya kadar pek çok hizmet veriyoruz.”

TAM ANLAMIYLA GÜVENLİK SAĞLANIYOR

Evcil hayvanların güvenliğinin tam anlamıyla sağlandığını belirten Kozan, “Kedi ve köpeklerin ayrı ayrı kaldığı odalarda duruma göre aynı cinsler beraber kalabiliyorken, tehlike teşkil eden hiçbir tür yan yana gelmiyor ve gözetimsiz bırakılmıyor. Odalarda yedi gün, 24 saat esasına dayalı kamera sistemi bulunuyor. Hayvan sahipleri hayvanlarının videolarını veya fotoğraflarını istedikleri zaman görebiliyor. Hayvanlar, otelde veteriner hekimlerin gözetimi altında kalıyor. Aşısı tam olmayanların aşıları tamamlanabiliyor” diye konuştu.