Müftü Taşcı, Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir’e İade-i ziyarette bulundu. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

İLAÇ SADECE ECZANEDE SATILABİLİR!

Gündem, Sağlık, Siyaset

Müftü Taşcı, Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir’e İade-i ziyarette bulundu.

Bu haber 22 Aralık 2022 - 19:27 'de eklendi ve 72 views kez görüntülendi.

Adana İl Müftüsü Mehmet Taşcı ve Yüreğir İlçe Müftüsü Dr. Süleyman Şahin, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i makamında ziyaret etti.

İl Müftüsü Taşcı, iade-i ziyaretinde milli ve manevi değerlere katkı sağlayacak ortak çalışmalar üzerine istişarede bulunuldu.

Misafirperverliğinden dolayı Başkan Kocaispir’e teşekkür eden İl Müftüsü Mehmet Taşcı,Yüreğir Belediyesi ile milli ve manevi değerlere katkı sağlayacak projelerde Belediyenin geçmişte olduğu gibi bugünde yanlarında olduklarını dile getirdi. Müftü Taşcı, ziyarette manevi konularda belediye ile yapılabilecek ortak çalışmaları değerlendirdi. Adana İl Müftülüğü çalışmaları hakkında Başkanı Kocaispir’e bilgiler verdi.

Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkanı Kocaispir ise “Müftülük makamı manevi olarak çok önemli ve ulvi bir görevdir. Müftü Taşcı’ya görevinde başarılar diliyorum. Belediye olarak manevi değerlere sahip çıkma noktasında gerekli desteği vermeye hazırız” diyerek ziyaretlerinden dolayı İl Müftüsü Taşcı’ya teşekkür etti.

Ziyaret sonrası İl Müftüsü Taşcı, Başkan Kocaispir’e Diyanet İşleri Başkanlığımızın yayını olan Kuran-ı Kerim, Diyanet Derğileri ve 2023 takvimi hediye etti.