Mehmet Özer’in mutlu günü | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Mehmet Özer’in mutlu günü

Bu haber 04 Haziran 2021 - 10:38 'de eklendi ve 56 views kez görüntülendi.

Adana’nın duayen gazetecisi Mehmet Özer’in biricik oğlu Hüseyin Özer gönlünü kaptırdığı Gözde Teberik ile dünya evine girdi. Muhteşem bir düğün töreniyle evlenen çift, Adana’nın unutulmaz düğünleri arasına girdi. Bu eşsiz düğün töreni Mavi Su Aqualand Havuzbaşı’nda gerçekleştirilirken, düğünden birkaç gün önce kıyılan nikahını da Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kıydı.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Davul ve zurna eşliğinde dans ederek düğün alanına giren çift ayakta alkışlandı. Adana’nın siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren düğün, basın ve medya dünyasını da buluşturdu. Gelinin anne ve babası Sema, Asım Teberik bu muhteşem düğün töreninde duygu dolu anlar yaşarken, damadın anne ve babası Songül, Mehmet Özer’in mutluluktan gözlerinin dolduğu dikkatlerden kaçmadı.

UNUTULMAZ KARELERE İMZA ATILDI

Çiçeği burnunda çift gece boyunca dans ederek, düğüne katılan tüm misafirleri coşturdu. Gelen konuklarla tek tek ilgilenen çiftin düğün pastası da geceye damgayı vurdu. Gerçekleşen düğün töreniyle bir ömür boyu mutluluk kapısını aralayan çifti sevenleri de yalnız bırakmadı. Gecenin sonunda çekilen fotoğraflar ise unutulmaz karelere imza attı.

MEHMET ÖZER, HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan katılımcılara teşekkür eden Mehmet Özer, “Hem çok mutluyum, hem de duyguluyum. Allah böyle bir mutluluğu tüm anne ve babalara yaşatsın. Oğluma ve gelinimize Allah’tan ömür boyu mutluluk diliyorum. Beni ve ailemi bu mutlu günümde yalnız bırakmayan tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.